Територія обслуговування ЗЗСО Красновільський ліцей Колківської селищної ради: с.Красноволя, с.Нічогівка, с.Погулянка, с.Матейки, с.Тельчі


Ліцензований обсяг - 280 учнів. У 2022-2023 н.р. у ліцеї фактично навчається 192 учнів у 1-11 класах. Навчання ведеться українською мовою.

Структура навчального року

Навчальні заняття у Красновільському ліцеї у 2022-2023 н.р.

- розпочинаються 1 вересня – Днем знань;

- закінчуються 31травня – Святом останнього дзвоника.

Канікули:

- осінні з 24.10.2022 по 30.10.2022 р.;

- зимові з 31.12.2022 по 15.01.2023 р.

- весняні з 27.03.2023 по 02.04.2022 р.

Навчальний рік закінчується не пізніше 1 липня.

У межах часу, передбаченого робочим навчальним планом встановлено 5-денний робочий тиждень на весь навчальний рік. Встановлення відпрацювання уроків по суботах (з метою надолуження навчального матеріалу, чи продовження канікул та скорочення опалювального сезону) не допускається, оскільки це призведе до перевищення тижневого гранично допустимого навантаження на учнів.

Стаття 19 Закону України Про освіту: Освіта осіб з особливими освітніми потребами. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування створюють умови для забезпечення прав і можливостей осіб з особливими освітніми потребами для здобуття ними освіти на всіх рівнях освіти з урахуванням їхніх індивідуальних потреб, можливостей, здібностей та інтересів.

Відповідно до Статті 19 Закону України Про освіту у приміщеннях закладу створено належні умови для перебування здобувачів освіти:

• необхідні місця руху обладнані поручнями;

• організовано чергування вчителів;

• виконано поточний ремонт приміщень;

• виконано поточний ремонт класних кімнат.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення, враховано використання кольорів, розташування меблів і обладнання відповідно до санітарних вимог. У закладі дотримується тепловий режим та працює харчоблок. Забезпечується регулярність вологого прибирання, використання всіх видів провітрювання. Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані. Станом на 05.09.2021 року в закладі навчається п'ятеро учнів в 4 інклюзивних класах.

В школі працює 32 педагогічних працівники серед них: соціальний педагог, практичний психолог.

Мають кваліфікаційну категорію: вищу – 21; І – 5; ІІ – 1; спеціаліст – 4. Мають звання: старший учитель – 7.

СТРУКТУРА ТА ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Управління навчально-виховними закладами здійснюють на основі положень Конституції України, Закону «Про освіту», Положення про загальноосвітній навчальний заклад. Управлінська діяльність, як і навчальна, виховна, будь-яка інша діяльність, ґрунтується на дотриманні ряду принципів, якими керуються директор і його заступники при виконанні всіх управлінських функцій.

1. Система управління закладу освіти визначається законом та установчими документами.

2. Управління закладом освіти в межах повноважень, визначених законами та установчими документами цього закладу, здійснюють:

- засновник – Колківська селищна рада. Уповноважений орган управління - Відділ освіти Колківської селищної ради;

Директор ЗЗСО – Харчук Юлія Василівна;

- колегіальний орган управління закладу освіти – педагогічна рада;

УПРАВЛІННЯ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ

· органи колегіального управління школою (конференція, рада школи, педагогічна рада, нарада при директорі, його заступниках);

· адміністрація школи (директор, його заступники);

· органи громадського самоврядування (учнівське самоврядування, учителів (профком, методична рада), батьків (батьківський комітет).

Конференція є вищим колегіальним органом громадського самоврядування школи.

УПРАВЛІНСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ АДМІНІСТРАЦІЇ ШКОЛИ:

Управління сучасною школою є складною системою з багатьма внутрішніми взаємозв'язками. Його ефективність багато в чому залежить від правильного розподілу обов'язків в адміністрації школи, до якої належать директор та заступники.

ОРГАНИ ГРОМАДСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ:

З метою демократизації управління, налагодження зворотного зв'язку, поточного коригування управлінських рішень у навчальному закладі діють органи громадського самоврядування учнів (учнівський комітет школи (класу), учителів (профспілковий комітет, методична рада), батьків (батьківський комітет школи (класу), повноваження яких визначає статут школи. Вони є дієвим засобом формування громадської думки, сприяють діалогізації взаємин з адміністрацією.

Кiлькiсть переглядiв: 2399

Коментарi

  • Мотрунчик

    2015-06-01 19:56:12

    +++++...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.